Pompy ciepła

Jeżeli chodzi o Pompy Ciepła montujemy tylko urządzenia marki:

Pompy ciepła Fujitsu WATERSTAGE dzielimy na 3 serie:

Seria Comfort

Jest to seria charakteryzująca się najmniejszą mocą wśród wszystkich serii. Największym wyróżnieniem tej serii są urządzenia na czynnik R32, jest to bardziej ekologiczny oraz bardziej efektowny czynnik w porównaniu do czynnika R410A. Do wyboru mamy pompy o mocy 4.5kW, 5.5kW oraz 7.5kW. Stworzone zostały z myślą o grzaniu podłogowym (niskotemperaturowym) w nowym, energooszczędnym budownictwie.

Seria High Power

Najczęściej wybierane przez nas pompy! Urządzenia Serii High Power dysponują mocą 11.0kW, 14.0kW oraz 16.0kW. Do dyspozycji mamy urządzenia 1-fazowe oraz 3-fazowe. Ich przeznaczenie jest szerokie: Od starych, nieocieplonych mieszkań z  grzejnikami do domów nowego budownictwa o dużej powierzchni z dwoma obiegami grzewczymi.

Seria Super High Power 

Najpotężniejsze pompy ciepła marki Fujitsu. Ich przeznaczeniem jest ogrzewanie budynków wielkopowierzchniowych jak sklepy, hale produkcyjne lub magazynowe. Do dyspozycji mamy pompy o mocy 15.0kW, 16.0kW oraz 17.0kW. Pompy są 1-fazowe jak i 3-fazowe. Największa zaletą tej serii jest tzw. wtrysk par mokrych który, umożliwia pracę termodynamiczną (bez udziału grzałek elektrycznych) do -20*C. To samo tyczy się serii High Power.

Pompy ciepła idealne dla twojej inwestycji

Seria Comfort

Seria High Power

Seria Super High Power